Pētera Apiņa mājaslapa
Par akcīzes nodokļiem tabakai, alkoholam un neveselīgam uzturam. PDF Drukāt E-pasts

Latvijā nodokļu sistēma ir amorāla. Mēs iekasējam par maz nodokļu lai uzturētu valsts funkcijas. Nodokļu masa, kas rada valsts budžetu, Latvijā proporcionāli ir trešā mazākā Eiropā, bet šie nodokļi galvenokārt ir darbspēka nodokļi. Pilnīgi pareizi valdība darbspēka nodokļus samazina, taču tai nepietiek drosmes celt citus– apgrozījuma nodokļus, piepildīt valsts budžetu, un lietot valsts budžeta līdzekļus medicīnai, izglītībai, kultūtai, drošībai (policijai, glābšanas dienestam, robežsardzei). Visa Latvijas prese un sabiedriskā doma vienlaikus kliedz– samaziniet nodokļus, dodiet vairāk naudas skolotāju, kultūras darbinieku vai policistu algām un ceļu remontam.

Lasīt tālāk...
 
Ekskursija uz KNAB, iestādi, kas nolēmusi valstiskot un kontrolēt visas nevalstiskās organizācijas PDF Drukāt E-pasts

Ekskursija uz KNAB, iestādi, kas nolēmusi valstiskot un kontrolēt visas nevalstiskās organizācijas

Piektdien (20.08.2013.) man bija izdevība apmeklēt KNABu. Nē, es nebiju tur saukts, varētu teikt vēl vairāk – es biju tur ļoti nevēlams viesis. Gāju turp kopā ar Olimpiskās komitejas prezidentu Aldoni Vrubļevski un Saeimas deputātu Jāni Upenieku, kurš kopā ar mani pārstāvēja sporta federāciju padomi. Sen neviens nebija tik ļoti atklāti izrādījis savu nepatiku pret šādu ļaužu pulciņu, jo KNABs priecājas tikai par tādiem konsultantiem, kas piekrīt viņu viedoklim. Dungojot „pūcīte atnāca neaicināta”, tikām izvietoti KNAB konferenču zālē.

Lasīt tālāk...
 
Žurnāls „Klubs” vaicā– kā pāreja uz eiro ietekmēs veselības aprūpi? PDF Drukāt E-pasts

Pēteris Apinis atbild:

Pāreja uz eiro Latvijai notiks kā zirgu maiņa uz pārmijām. Nākošā gada budžets būs priekšvēlēšanu budžets, kuru būs grūti pieņemt, pie kam visi ar šo budžetu būs neapmierināti vai vismaz savu neapmierinātību skaļi paudīs. Pret gada budžetu iebildīs skolotāji, policisti, mediķi, kultūras darbinieki, autotransporta pakalpojuma sniedzēji un pašvaldības. Visi pūlēsies pagrābt lielāko kumosu. Šādā situācijā eiro ieviešana vēl vairāk saduļķos ūdeni, jo pārrēķini būs iespējami subjektīvi.

Lasīt tālāk...
 
Rīgas pils un Stradiņa slimnīca sadeg valsts budžeta gaidās PDF Drukāt E-pasts

Latvijā nav jomas, kas no valsts nepieprasa vairāk līdzekļu. Skatoties mēdijus un klausoties politiķu izteikumus, rodas iespaids, ka valsts naudu vienkārši drukā, ka tūlīt un nekavējoties tā jāpiešķir skolotāju algām, ceļu būvei, jaunu karakuģu iegādei, Rīgas pils remontam, pensijām, ierēdņiem un ministriem, vārdu sakot– visiem vajag. Pēdējā laikā radies iespaids, ka vienīgie divi ļaunprātīgie tipāži, kas naudu nedod, ir Valdis Dombrovskis un Andris Vilks.

Lasīt tālāk...
 
Par kādu avāriju Nometņu ielā un izglītības politiķu kategoriskām iebildēm pret veselības mācību skolās PDF Drukāt E-pasts

Ap plkst.1.30 naktī Rīgā, Nometņu ielā automašīna Mazda 3 ietriecās stāvošā automašīnā Volkswagen BoraMazda 3 vadītājs pēc negadījuma nobraucis pārdesmit metrus, apstājies un aizmidzis.

Lasīt tālāk...
 
Turkmenistāna - ir vērts vērot PDF Drukāt E-pasts

 

Kaspijas Austrumkrastā, starp Uzbekistānu, Afganistānu un Irānu, sava tālredzīgā vadoņa, arkadaga un līdera - varoņa, Valsts prezidenta Gurbanguli Berdimuhamedova viedā vadībā dzīvo un strādā dižā turkmēņu tauta. Visiem, kas vēlas šeit lasīt kaut ko nicinošu vai, nedod, Dievs, komisku, es lūdzu likt šo rakstu nost, jo nekā smieklīga te nebūs.

Lasīt tālāk...
 
Mums jāaizliedz smēķēt grūtniecēm un jaunajām māmiņām, lai ļautu dzīvot viņu bērniem PDF Drukāt E-pasts

 

Likums aizliedz bērniem smēķēt. Tabakas industrija dara visu, lai bērni smēķētu. Un kā tu nedarīsi, ja katru gadu smēķēšanas dēļ Eiropā nomirst 700 000 cilvēku, tātad vajag jaunus smēķētājus biznesam vai vienkārši produkcijas noietam. Vienīgā vieta, kur pasmelties jaunus patērētājus ir bērni.

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā313233343536373839NākamāBeigas»

32 lapa no 39
Joomla templates, advanced hosting.