Pētera Apiņa mājaslapa
Rīgas pils un Stradiņa slimnīca sadeg valsts budžeta gaidās PDF Drukāt E-pasts

Latvijā nav jomas, kas no valsts nepieprasa vairāk līdzekļu. Skatoties mēdijus un klausoties politiķu izteikumus, rodas iespaids, ka valsts naudu vienkārši drukā, ka tūlīt un nekavējoties tā jāpiešķir skolotāju algām, ceļu būvei, jaunu karakuģu iegādei, Rīgas pils remontam, pensijām, ierēdņiem un ministriem, vārdu sakot– visiem vajag. Pēdējā laikā radies iespaids, ka vienīgie divi ļaunprātīgie tipāži, kas naudu nedod, ir Valdis Dombrovskis un Andris Vilks.

Lasīt tālāk...
 
Mums jāaizliedz smēķēt grūtniecēm un jaunajām māmiņām, lai ļautu dzīvot viņu bērniem PDF Drukāt E-pasts

 

Likums aizliedz bērniem smēķēt. Tabakas industrija dara visu, lai bērni smēķētu. Un kā tu nedarīsi, ja katru gadu smēķēšanas dēļ Eiropā nomirst 700 000 cilvēku, tātad vajag jaunus smēķētājus biznesam vai vienkārši produkcijas noietam. Vienīgā vieta, kur pasmelties jaunus patērētājus ir bērni.

Lasīt tālāk...
 
Miljona vērts trolejbuss PDF Drukāt E-pasts

Ušakova/Amerika 18 metru garais vēlēšanu trolejbuss maksā 568 tūkstošus latu. Noapaļosim– miljonu dolāru. Neatkarīgi no tā– ir vai nav šajā summā ir iekļauti Rīgas domnieka Pētera Viņķeļa minētie „Saskaņas centra” leģendārie nekaunīgie 20% otkati”, tā ir varena summa. Šī summa nāk no nodokļu maksātāju kabatas, un tā nekad nenonāks pensiju indeksācijai, medmāsu, policistu un skolotāju algām, ceļu remontiem vai vienkārši nesamazinās līdzmaksājumus slimnīcā.

Lasīt tālāk...
 
Instead of Editorial World Medical Journa PDF Drukāt E-pasts

June is graduation month and approximately 700,000 young doctors throughout the world will receive diplomas. These medical degrees may be quite variable. In some countries non-traditional practitioners, local medical specialists and dentists are counted as doctors, whereas in others, physicians must undergo six years of rigorous medical education before they get medical doctorates. Nonetheless, they will all join the pool of doctors in the world and will become serious players in the medical field within ten years.

Lasīt tālāk...
 
Par sociālismu dziesmu svētkos, par rindām pēc biļetēm un Uģa Prauliņa Jāņu nakts mistēriju tramvajā PDF Drukāt E-pasts

Deju svētku biļetes nopirku „no rokas” par 50 latiem gabalā. Labi, ka pirku laikus, pēdējā dienā cena uzkāpa līdz 400 latiem. Man nebija žēl samaksāt šo naudu, bet labprātāk es šo summu būtu maksājis valstij kā dziesmu svētku rīkotājiem. Deju svētkos bija viss – režija, organizācija, precizitāte, dejotāju azarts un vadītāju profesionalitāte.

Lasīt tālāk...
 
Dr. Ingrida Circene, Minister of Health of Latvia Dr. Pēteris Apinis, President of Latvian Medical Association PDF Drukāt E-pasts

On May 30, in the third and final reading the Latvian Parliament unanimously adopted amendments to the law “Protection of the Rights of the Child” which among other things contain the following:”Physical abuse is intentional application of force that threatens the health or life of a child in contacts with the child, including deliberate exposure of a child to the effects of harmful factors, including tobacco smoke.”

Lasīt tālāk...
 
Latvijas bērnu veselība jeb ko nedrīkstēja dzirdēt Izglītības ministra maigās ausis PDF Drukāt E-pasts

Vairāk nekā 50% zēnu vairāk nekā 3 stundas ikdienu spēlē datorspēles. Trešdaļai bērnu ir lieks vai nepietiekams svars un mugurkaula deformācijas. Nepietiekama fiziskā aktivitāte Latvijā ir 79.9% bērnu. Izglītības ministrijas ierēdne ar kodētu nosaukumu koka klucis Konstantīns gatava darīt visu, lai bērni skolā nekad neapmeklētu sporta nodarbības. Šo datu nonākšana līdz Izglītības un zinātnes ministram ir aizliegta.

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā313233343536373839NākamāBeigas»

33 lapa no 39
Joomla templates, advanced hosting.