Pētera Apiņa mājaslapa
Pētera Apiņa mājaslapa
Žurnāls „Klubs” vaicā– kā pāreja uz eiro ietekmēs veselības aprūpi? PDF Drukāt E-pasts

Pēteris Apinis atbild:

Pāreja uz eiro Latvijai notiks kā zirgu maiņa uz pārmijām. Nākošā gada budžets būs priekšvēlēšanu budžets, kuru būs grūti pieņemt, pie kam visi ar šo budžetu būs neapmierināti vai vismaz savu neapmierinātību skaļi paudīs. Pret gada budžetu iebildīs skolotāji, policisti, mediķi, kultūras darbinieki, autotransporta pakalpojuma sniedzēji un pašvaldības. Visi pūlēsies pagrābt lielāko kumosu. Šādā situācijā eiro ieviešana vēl vairāk saduļķos ūdeni, jo pārrēķini būs iespējami subjektīvi.

Lasīt tālāk...
 
Turkmenistāna - ir vērts vērot PDF Drukāt E-pasts

 

Kaspijas Austrumkrastā, starp Uzbekistānu, Afganistānu un Irānu, sava tālredzīgā vadoņa, arkadaga un līdera - varoņa, Valsts prezidenta Gurbanguli Berdimuhamedova viedā vadībā dzīvo un strādā dižā turkmēņu tauta. Visiem, kas vēlas šeit lasīt kaut ko nicinošu vai, nedod, Dievs, komisku, es lūdzu likt šo rakstu nost, jo nekā smieklīga te nebūs.

Lasīt tālāk...
 
Mums jāaizliedz smēķēt grūtniecēm un jaunajām māmiņām, lai ļautu dzīvot viņu bērniem PDF Drukāt E-pasts

 

Likums aizliedz bērniem smēķēt. Tabakas industrija dara visu, lai bērni smēķētu. Un kā tu nedarīsi, ja katru gadu smēķēšanas dēļ Eiropā nomirst 700 000 cilvēku, tātad vajag jaunus smēķētājus biznesam vai vienkārši produkcijas noietam. Vienīgā vieta, kur pasmelties jaunus patērētājus ir bērni.

Lasīt tālāk...
 
Miljona vērts trolejbuss PDF Drukāt E-pasts

Ušakova/Amerika 18 metru garais vēlēšanu trolejbuss maksā 568 tūkstošus latu. Noapaļosim– miljonu dolāru. Neatkarīgi no tā– ir vai nav šajā summā ir iekļauti Rīgas domnieka Pētera Viņķeļa minētie „Saskaņas centra” leģendārie nekaunīgie 20% otkati”, tā ir varena summa. Šī summa nāk no nodokļu maksātāju kabatas, un tā nekad nenonāks pensiju indeksācijai, medmāsu, policistu un skolotāju algām, ceļu remontiem vai vienkārši nesamazinās līdzmaksājumus slimnīcā.

Lasīt tālāk...
 
Rīgas pils un Stradiņa slimnīca sadeg valsts budžeta gaidās PDF Drukāt E-pasts

Latvijā nav jomas, kas no valsts nepieprasa vairāk līdzekļu. Skatoties mēdijus un klausoties politiķu izteikumus, rodas iespaids, ka valsts naudu vienkārši drukā, ka tūlīt un nekavējoties tā jāpiešķir skolotāju algām, ceļu būvei, jaunu karakuģu iegādei, Rīgas pils remontam, pensijām, ierēdņiem un ministriem, vārdu sakot– visiem vajag. Pēdējā laikā radies iespaids, ka vienīgie divi ļaunprātīgie tipāži, kas naudu nedod, ir Valdis Dombrovskis un Andris Vilks.

Lasīt tālāk...
 
Par sociālismu dziesmu svētkos, par rindām pēc biļetēm un Uģa Prauliņa Jāņu nakts mistēriju tramvajā PDF Drukāt E-pasts

Deju svētku biļetes nopirku „no rokas” par 50 latiem gabalā. Labi, ka pirku laikus, pēdējā dienā cena uzkāpa līdz 400 latiem. Man nebija žēl samaksāt šo naudu, bet labprātāk es šo summu būtu maksājis valstij kā dziesmu svētku rīkotājiem. Deju svētkos bija viss – režija, organizācija, precizitāte, dejotāju azarts un vadītāju profesionalitāte.

Lasīt tālāk...
 
Dr. Ingrida Circene, Minister of Health of Latvia Dr. Pēteris Apinis, President of Latvian Medical Association PDF Drukāt E-pasts

On May 30, in the third and final reading the Latvian Parliament unanimously adopted amendments to the law “Protection of the Rights of the Child” which among other things contain the following:”Physical abuse is intentional application of force that threatens the health or life of a child in contacts with the child, including deliberate exposure of a child to the effects of harmful factors, including tobacco smoke.”

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā313233343536373839NākamāBeigas»

33 lapa no 39
Joomla templates, advanced hosting.