Pētera Apiņa mājaslapa
Ekonomika


Publiska vēstule juristei Solvitai Āboltiņai PDF Drukāt E-pasts

Nemēģinot iedziļināties juridiskās finesēs par to– lēmusi tiesa korekti vai vienpusēji NP FOODS, A/S LAIMA, A/S STABURADZE mantas apķīlāšanas gadījumā, nemēģinot iedziļināties vai ir korekti, preses brīvību apdraudoši, privātpersonas godu un cieņu aizstāvoši apķīlāt žurnāla IR izdevēja A/S CITS MĒDIJS aktīvs, tomēr vēlos Jūs kā juristi lūgt Saeimas Juridiskajai komisijai vērtēt un caurskatīt likumdošanu par maksātnespējas administratoru darbības regulējumu.

Lasīt tālāk...
 
Ilmāram Rimševicam – nav korekti visus, kas ir PRET EIRO netieši saukt par valsts ienaidniekiem PDF Drukāt E-pasts

Nudien nebūtu izteicies PRET EIRO ieviešanu „rīt uz pēcpusdienu”, ja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimševics nebūtu visus konservatīvākos Latvijas iedzīvotājus sabēris vienā ienaidnieku maisā, piekāris politisku birku un pavēstījis, ka šie visi bijuši arī pret stingrās taupības politiku, ko veiksmīgi realizēja Valdis Dombrovskis.

Vismazāk jau nu Eiro ieviešanu vajadzētu politizēt– tas tomēr ir pilnīgi ekonomisks un finansiāls jautājums. Un es nudien nesaskatu neko kontraversālu, ja pilnībā atbalstot Valda Dombrovska politiku ekonomikas jautājumos, esmu pret sasteigtu Eiro ieviešanu. Mani kaut kā nesatrauc, ka Eiro ieviešanas dēļ Latvijas Bankai būs vieglāk un ērtāk dzīvot, ka bankas vadītāji pāreju uz Eiro sasolījuši Eiropas lielbaņķieriem, bet pretī saņēmuši kaut kādus citus solījumus.

Lasīt tālāk...
 
Par ūdeni nav jāizgudro jauna Amerika jeb kāpēc Rīgai nav jāražo ūdens PDF Drukāt E-pasts

Man nav dotas tiesības kompilēt politiskus uzstādījumus par godīgu konkurenci, ūdensvada atjaunošanu un 90% eksportu. Nav „jālej ūdens” kā Amerika kungam, bet jāpastāsta – kā mums Latvijā ūdens lietas notiek. Tādēļ sākšu ar vispārzināmām, bet kopš ķīmijas stundām piemirstām zināšanām: ūdens ķīmiskā formula ir H2O, molmasa 18,01528 g/mol, blīvums 1000 kg/m3, kušanas temperatūra O0 C vai 273,15 K, bet viršanas temperatūra 1000 C vai 373,15 K.

Lasīt tālāk...
 


Joomla templates, advanced hosting.