Pētera Apiņa mājaslapa
Veselība
Labākais bēgļu bērnu integrācijas veids ir komandu sporta nodarbības katru dienu PDF Drukāt E-pasts

Nav vērts diskutēt par jautājumu– vai būs bēgļi? Jādomā par to, kā rīkosimies, tiklīdz 6000 Dienvidcentrālāzijas iedzīvotāju būs klāt.

Nediskutēsim par skaitļiem. Bēgļu skaits Latvijā jau šogad būs rakstāms četriem cipariem, nākošgad– pieciem, bet dažos desmitos gados ar sešiem cipariem (labākajā gadījumā). Spekulācijas ap šo jautājumu ir dižas, bet pieturēšos pie tām starptautiskajām aplēsēm, ka Latvijā tuvākā gada laikā nonāks 2000 līdz 8000 bēgļu, ar lielāko varbūtību– 6000. Eiropā bēgļu uzņemšanu parasti uzskata par humānu palīdzības pasākumu kopumu nelaimē nokļuvušajiem cilvēkiem.

Nedaudz klusāk publiski izskanējis viedoklis, ka Eiropā, kurā dzīvo 739,3 miljoni (2014. gada dati) iedzīvotāju, labprāt ierastos uz dzīvi visi Āfrikas iedzīvotāji (1.1 miljards), kā arī 0,5 miljardi Sīrijas, Irākas, Afganistānas un Pakistānas iedzīvotāju. Par ļaužu plūsmu rūpējas milzīga cilvēku tirdzniecības mafija, kura šo cilvēku transportēšanu veic par milzu naudu nedrošās laivās, slēgtos jūras konteineros vai autofurgonos bez gaisa cirkulācijas.

Lasīt tālāk...
 
Dažkārt Tiesībsargs runā par jautājumiem, kuros nav kompetents PDF Drukāt E-pasts

Tabakas industrija, rūpēs par savu noietu un milzu peļņu, izmanto pārbaudītas metodes– atrod sabiedrībā pazīstamus un ietekmīgus cilvēkus, kas neiedziļinoties problēmā, pauž tabakas industrijai tuvu viedokli. Šoreiz par runasvīru atrasts Tiesībsargs Juris Jansons, kuram „piespēlēts” viedoklis par smēķēšanas ierobežojumu automašīnās. Juris Jansons LNT raidījumā „900 sekundes” pavēstīja, ka aizliegums smēķēt automašīnā ir ielaušanās personīgajā telpā (es neiedziļināšos jautājumā: vai Tiesībsargs pats smēķē) 

Lasīt tālāk...
 
Atkal un atkal par C hepatītu PDF Drukāt E-pasts

(nav naudas– slikti, ir nauda– klāt ir Baiba Rozentāle)

Viens no Gunta Belēviča lielākajiem panākumiem Veselības ministra amatā ir ievērojams finansējuma pieaugums C hepatīta un HIV/AIDS slimnieku ārstēšanai.

Lasīt tālāk...
 
Marihuānas legalizēšana kā muļķības slavinājums PDF Drukāt E-pasts

2015. gada 18. jūnijs

Savējiem un citādi domājošajiem: esmu PRET jebkādu marihuānas legalizācijas (dekriminalizācijas) mēģinājumu, Latvijas Ārstu biedrība kā profesionāla organizācija ieguldīs visus savā rīcībā esošos resursus, lai nepieļautu murgus. Šajā teikumā bija ietverts viedoklis, un tālākais ir tikai paskaidrojums.

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

9 lapa no 42
Joomla templates, advanced hosting.