Pētera Apiņa mājaslapa
Veselība


Pierīgas meži ar suņiem un bruņotu cilvēku PDF Drukāt E-pasts

Pa Rīgas un Pierīgas mežiem skrienu 45 gadus, kas nozīmē - vairāk par 100 tūkstošiem kilometru. Manā dzīvē ir bijuši mēneši, kad esmu noskrējis vairāk par 1000 kilometriem, tagad labi, ja noskrienu 80 mēnesī, savulaik skrēju ātri, tagad - klibojot, savulaik labprāt skrēju katrā kalnā, šobrīd - apkārt tiem. Pagājušo sestdien Rīgas rogainingā startēja vairāk nekā 1000 cilvēku, un gandrīz visi vienlaikus dienas vidū ieskrēja Kleistu mežā. Izrādījās - tur visi Imantas suņmīļi bija aizveduši klusumā pastaigāties savus mīluļus, un gan suņi, gan saimnieki bija panikā par milzīgām skrienošu ļaužu masām.

Lasīt tālāk...
 
Pirmā Eiropas Savienības prezidentūras veselības konference aizvadīta PDF Drukāt E-pasts

Eiropas Savienības (ES) prezidentūras augsta līmeņa konference Veselīgs dzīvesveids: uzturs un fiziskās aktivitātes bērniem un jauniešiem izglītības iestādēs notika Nacionālajā bibliotēkā 23. un 24. februārī. Godprātīgi nosēdēju zālē no zvana līdz zvanam un guvu pietiekami daudz atziņu, lai tās mēģinātu apkopot. Eiropas prezidentūras konferences ir metode, kā apkārtējo viedokļu skaņai pārmākt tavu personisko skatījumu, bet kņadai – brīvu rīcību.

Lasīt tālāk...
 
Redaktora sleja "Latvijas Ārsts" janvāra numurs PDF Drukāt E-pasts

Medicīnas ētika 21. gadsimtā

 

 
Pozitīvs priekpilns raksts par veselīgu Jaungada sagaidīšanu PDF Drukāt E-pasts

Vecgada vakarā uzrakstīju rakstiņu " Daudz laimes gada noslēdzošajā dzerstiņā !" un ieliku "Delfos". Saņēmu bargu kritiku- ar savu viedokli es vairojot negācijas, piesmejot godīgos Jaungada svinētājus, aizbaidot jaunatni prom no Latvijas. Vēl vairāk- ar savām negatīvajām publikācijām es radot cilvēkiem depresiju, spriedzi, mazvērtības kompleksu, trauksmi un citas psihoemocionālas problēmas, kas vēlāk manifestējoties slimībās un saīsinot cilvēku dzīvi.

Lasīt tālāk...
 
Nākamajos darbos veroties PDF Drukāt E-pasts

 

Paldies jums, kolēģi, par atbalstu un atsaucību. Jūs esat man devuši mandātu strādāt Latvijas Ārstu biedrības vadībā vēl četrus gadus, un es jūsu uzticību tieši tā arī uztveru – strādāt. Paldies jums, kolēģi, par jaunu, vispusīgu un gudru valdi, ko jūs ievēlējāt. Šķiet, ka Ārstu biedrības valde visspilgtāk parāda Latvijas ārstu vispusību, domāšanas atšķirības, viedokļu dažādību, tendences medicīnā un pēcdiploma izglītībā.
Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

10 lapa no 34
Joomla templates, advanced hosting.