Pētera Apiņa mājaslapa
Medicīna
Ārsta skats uz karu PDF Drukāt E-pasts

(raksts žurnāla klubs 2014. gada decembra numuram)

Galvenais iemesls pamieram Ukrainā bija nevis vienas un otras puses sankcijas, Putina un Porošenko diplomātijas spējas, karadarbības rezultāti, bet fakts, ka Doņeckas– Luhanskas separātisti nolēma uzbrukt Zaporižjes (Запоріжжя) virzienā.

Lasīt tālāk...
 
Par Lato Lapsas daiļradi Austrumu slimnīcas dibentelpā PDF Drukāt E-pasts

Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents *

(„Delfi”2014.gada7.novembris)

Kā lasītājs, kas vismaz divdesmit gadus seko publicista Lato Lapsas daiļradei, esmu paradis viņa rakstos atrast netiešu nākotnes prognozi. Tas ir gauži līdzīgi kā klausīties laika prognozi no rīta – principā jau nepiepildās, bet lietussargu līdzi paņemšu. Ja Lato Lapsa raksta par Saeimas priekšsēdētājas automašīnas ātrumpārsniegšanu – var gaidīt vētru Saeimā. Ja Lato piesmej grābekli, tad pie varas netiks Einārs Repše.

Lasīt tālāk...
 
Redaktora sleja žurnāla "Latvijas Ārsts" oktobra numurā PDF Drukāt E-pasts

Sertifikācija – Latvijas Ārstu biedrības spožums un posts

Sertifikācija ir Latvijas Ārstu biedrības nozīmīgākais darbības veids – atbilstoši Ārstniecības likumam ārsts Latvijā nevar strādāt bez Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) izdota sertifikāta. LĀB sertifikāts ir atzīts dokuments – kā konvertējama valūta Eiropā. Medicīnas profesionāļa sertifikāts patiesībā ir vienīgais valstiskais dokuments ar ģerboni, ko oficiāli izdod nevalstiska organizācija.

Lasīt tālāk...
 
Domburšovs kā veselības naudas dalītājs PDF Drukāt E-pasts

(līdzīgs raksts publicēts interneta portālos ar pseidonīmu)

Domburšovs nāca ar mielēm par mūsu veselības aprūpi. Jānis Domburs kā allaž izcili pievilcīgs, šarmants un žurnalistiski nekaunīgs, īpaši spēlējoties ar „aizliegtajiem paņēmieniem”– izvelkot un uz galda noliekot ortozi.

Lasīt tālāk...
 
Priekšvēlēšanu drauds - Ebola vīruss PDF Drukāt E-pasts

Prieškvēlēšanu karstumā mēs uzzinām daudz briesmu. Tomēr, salīdzinot ar ekonomisko sabrukumu, politiķu korumpētību un ierēdņu neprasmi, bīstamākie un briesmīgākie ir Ebola vīrusa draudi. Twitterī infektoloģe profesore Baiba Rozentāle (savulaik komunistiskās, sociāldemokrātiskās, Tautas, tagad Saskaņas partijas biedre) raksta:

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

9 lapa no 23
Joomla templates, advanced hosting.