Pētera Apiņa mājaslapa
Politika
Būsim godīgi– aicinājums atjaunot Ceļu fondu nozīmē aicinājumu celt akcīzes nodokli degvielai PDF Drukāt E-pasts

 

Tik daudz spekulāciju ap un par nodokļiem nav bijis kopš 1993. gada, kad Latvijas nodokļu sistēma tikai veidojās. Ilggadējs Latvijas premjerministrs, ļoti konservatīvs politiķis Andris Bērziņš (nejaukt ar valsts prezidentu A.B, Saeimas deputātu A.B. un aktieri A.B.!) nācis klajā ar aicinājumu visām partijām– atjaunot ceļu fondu un ieguldīt Latvijas ceļos 4 miljardus eiro, ko valsts neesot ceļos ieguldījusi kopš 2002. gada. Nav grūti ielūkoties šā tālā gada preses slejās, kad ceļinieki ultimatīvā formā naudu prasīja tieši šim Andrim Bērziņam. Bet Andris Bērziņš vairāk naudu nedeva, jo augstu turēja valsts budžeta stabilitātes karogu.

Lasīt tālāk...
 
Diskusija par PVN samazināšanu pārtikas produktiem ir meli un priekšvēlēšanu populistika PDF Drukāt E-pasts

Vēl aprīlī un maijā politiķi varēja viens caur otru cīnīties pret Krievijas agresijas plāniem Ukrainā un Baltijā. Pēdējo nedēļu politiskā retorika Latvijā kļuvusi iekšpolitiskāka– visi politikāņi cīnas pret nodokļu paaugstināšanu un par nodokļu pazemināšanu uzturlīdzekļiem jeb vienkāršāk sakot pārtikai.

Visiem, kas nevēlas lasīt rakstu līdz galam: Latvijā jāpazemina nodokļu masa tikai ekoloģiski ražotai un veselīgai pārtikai, bet jāpalielina neveselīgiem produktiem, alkoholam un tabakai.

Lasīt tālāk...
 
Nepopulārs viedoklis par valsts prezidentu PDF Drukāt E-pasts

 

Manas tautas zīme ir rīkoties vienoti un pieticīgi. Neizlēkt. Latvietis labprāt pieņem vairākuma viedokli. Latvietis ar gavilēm pieņem Rīkojumu Nr.2, atlaiž Saeimu, bet tieši ar tādām pašām gavilēm aizslauka šā rīkojuma autoru Valdi Zatleru un rīkojuma rezultātu – Reformu partiju – vēstures mēslainē. Tie, kas publiski iebilda pret rīkojumu, trīs gadus atpakaļ tika noķengāti, gluži tāpat kā šobrīd tiek noķengāts rīkojums.

Lasīt tālāk...
 
Sliktākais iespējamais scenārijs dzīvē– Tava māsa kļūs par premjerministri (atbilde uz trim naidīgām pietiek.com publikācijām) PDF Drukāt E-pasts

Divas publikācijas pietiek.com ar parakstu PIETIEK. Virsrakstos ietverts mesidžs– sliktā ir premjeres māsa. Rakstos īsti skaidrs nav– viņa zaga (neslēdza līgumu) vai viņai nozaga (ar viņu neslēdza līgumu), bet noteikti viņa nav laba.

Lasīt tālāk...
 
Tā pati veselības ministre, maz naudas medicīnai un vēl veselības finansēšanas likums PDF Drukāt E-pasts

Valdis Dombrovskis bija slikts - viņš nedeva medicīnai naudu. Kopā ar viņu naudu nedeva Ingrīda Circene. Tātad arī viņa bija slikta. Vēl ļoti slikts bija Andris Vilks.

Tagad atnāks Laimdota Straujuma, mēs viņai riktīgi paprasīsim, viņa naudu iedos tik, cik pienākas. Un, ja nu ne tik, cik pienākas, tad vismaz tik, cik vajag. Un, ja ne tik cik vajag, tad vismaz vairāk. Un lai sliktie netraucē Laimdotai Straujumai dot naudu, tos sliktos vajag PROM!

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

4 lapa no 11
Joomla templates, advanced hosting.