Politika
Pētera Apiņa mājaslapa
Politika
Pašvaldību vēlēšanas ir sākušās pat medicīnā PDF Drukāt E-pasts

Neuzticības izteikšana Ingrīdai Circenei ir tikai neliels starpposms starp neuzticības izteikšanu Ilzei Viņķelei (jau noticis fakts) un neuzticības izteikšanu Andrim Vilkam.
Lieta tā, ka jebkuram, kas gatavojas pašvaldību vēlēšanām ir būtiski uzbrukt «Vienotības» ministriem, kas tomēr ir daudz atpazīstamāki, ietekmīgāki vai vismaz sekmīgāki par saviem koalīcijas kolēģiem.
Īpašs šis gadījums ir tādēļ, ka neuzticības izteikšanu Ingrīdai Circenei organizēja viņas formāli partijas biedrene, Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas ilggadējā prezidente un faktiskā līdere Sarmīte Veide tieši «Vienotības» kongresa priekšvakarā. Ilgus gadus veltīgi centusies kļūt par ministri vai vismaz ministra kandidāti, Sarmīte Veide šobrīd iezīmē sevi pārējiem partijas biedriem ar savu kolēģu rokām. Protams, viņa pati nav neuzticības paudēja – šos vārdus viņa ielikusi mutē pašreizējam Latvijas Ģimenes ārstu prezidentam, ventspilniekam Paulam Princim mutē.

Lasīt tālāk...
 
Latviski ir zupu vārīt no cirvja, bet pensijas maksāt no pārliecības PDF Drukāt E-pasts

Pateicoties Ilzei Viņķelei un viņas nedraugiem esmu guvis jaunus iespaidus. Man nekad nebūtu ienācis prātā izlasīt grāmatiņu "Todien, kad Kārlis bija Karlīna" un "Todien, kad Rūta bija Rihards", bet, pateicoties draudzīgās asociācijas "Ģimene" un tās 54 asociāciju izvērstai reklāmas kampaņai, grāmatiņas ieguvu un izlasīju. Kauns atzīties, – līdz šim biju konservatīvs žurnāla "Klubs" ikmēneša lasītājs, un man nebija ienācis prātā iegādāties žurnālu "Playboy". "Klubā" viss bija vienkārši – meitene bija aizsegta, toties atpazīstama, humora daudz, toties saprotams tikai vecākiem vīriem, intervijas labas un nedaudz garlaicīgas. Bet tad Latvijas interneta žurnālisti sagādāja tādu reklāmu Ilzes Viņķeles intervijai vīriešu žurnālā, ka es iegādājos "Playboy". Ilze Viņķele tur plika fotografēta nebija, un tas mani patiesi sarūgtināja, jo tieši šo skatu biju cerējis saskatīt.

Lasīt tālāk...
 
Ja etogo svoloča ņe čital, no znaju, čto ploho• PDF Drukāt E-pasts

Nevienam ministram neviens sabiedrisks spēks nav taisījis tādu publisku kampaņu kā asociācija „Ģimene” radījis Ilzei Viņķelei. Katrā ziņā man nekad nebūtu ienācis prātā izlasīt grāmatiņu „Todien, kad Kārlis bija Karlīna un Todien, kad Rūta bija Rihards”, kur nu vēl metodisko materiālu pedagogiem. Vēl trakāk– man nekad nebūtu ienācis prātā šīs grāmatas iegādāties. Un iegādāties tikai par milzīgu sociālo pazīšanos („blatu”), jo šīs grāmatas bija līdz pēdējai izķēruši interesenti pēc asociācijas „Ģimene” reklāmas kampaņas.

Lasīt tālāk...
 
Par Ingrīdas Circenes reformu Kristapa Hūfelanda 250. dzimšanas dienas kontekstā PDF Drukāt E-pasts

Latvijas klusajai politiskajai vasarai piezagusies negaidīta politiska jezga, ko sauc par Veselības obligātās apdrošināšanas koncepcijas projektu. Ingrīda Circene ar izcilu oratora talantu un kamerāliju studenta degsmi mēģina pierādīt, ka veselības pakalpojuma saņemšana jāsaista ar nodokļu (ne)maksāšanu, proti – tam, kas nemaksā nodokļus būs jāmirst nost.

Lasīt tālāk...
 
Nacionālais attīstības plāns alkst pārstrādes un stratēģiskas vīzijas PDF Drukāt E-pasts

Publiski pieejama jaunā "Nacionālās attīstības plāna 2014-2020" sākotnējo redakcija. Jauns, nopietns dokuments, kas pretendē uz pirmo dokumentu valstī, ko izstrādā nevis viena ministrija, ko nobalso Ministru kabinets, atbildīgajam ministram lāga nesaprotot tēmu, bet pārējiem ministriem garlaikoti žāvājoties. Šoreiz dokuments radīts ar pārresoru skatījumu, jo valsts jau tikai viena, pie kam – visai maza. Dokumentā ietverta valsts attīstības vīzija, balstīta uz trīs Latvijas gara milžu atziņām – Rainis: „Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba”; Zenta Mauriņa: „Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un uzdrīkstēties”; Imants Ziedonis: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”. Iepazīstoties ar dokumentu, nedaudz pietrūkst krievu gara milža (premjerministra) Viktora Černomirdina atziņas: „Gribējām kā labāk, sanāca kā vienmēr”.

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

8 lapa no 12
Joomla templates, advanced hosting.