Pētera Apiņa mājaslapa
Politika


Sliktākais iespējamais scenārijs dzīvē– Tava māsa kļūs par premjerministri (atbilde uz trim naidīgām pietiek.com publikācijām) PDF Drukāt E-pasts

Divas publikācijas pietiek.com ar parakstu PIETIEK. Virsrakstos ietverts mesidžs– sliktā ir premjeres māsa. Rakstos īsti skaidrs nav– viņa zaga (neslēdza līgumu) vai viņai nozaga (ar viņu neslēdza līgumu), bet noteikti viņa nav laba.

Lasīt tālāk...
 
Tā pati veselības ministre, maz naudas medicīnai un vēl veselības finansēšanas likums PDF Drukāt E-pasts

Valdis Dombrovskis bija slikts - viņš nedeva medicīnai naudu. Kopā ar viņu naudu nedeva Ingrīda Circene. Tātad arī viņa bija slikta. Vēl ļoti slikts bija Andris Vilks.

Tagad atnāks Laimdota Straujuma, mēs viņai riktīgi paprasīsim, viņa naudu iedos tik, cik pienākas. Un, ja nu ne tik, cik pienākas, tad vismaz tik, cik vajag. Un, ja ne tik cik vajag, tad vismaz vairāk. Un lai sliktie netraucē Laimdotai Straujumai dot naudu, tos sliktos vajag PROM!

Lasīt tālāk...
 
Apinis: Dombrovska darbs vērtējams ar devītnieku PDF Drukāt E-pasts


LETA Svētdiena, 2014. gada 12. janvāris
Vērtējot demisionējušā Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) darbu desmit baļļu sistēmā, Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) prezidents Pēteris Apinis liktu deviņas balles, bet, vērtējot bijušās valdības darbu kopumā, viņš liktu četras balles.

Lasīt tālāk...
 
Stradiņu sāga vai vienkārši uzbrukums ministrei? PDF Drukāt E-pasts

 

Rūtu Valteri es nepazīstu. Vienkārši tā ir sanācis – ne reizi neesmu sarokojies, ne reizi neesmu runājis, ne reizi neesmu viņai pat oficiālu vēstuli rakstījis. Esmu sēdējis pie viena galda dažādās sēdēs. Iespējams man būtu bijis patīkami, ja ministre Ingrīda Circene mūs iepazīstinātu, piemēram, šādi:

Lasīt tālāk...
 
Ziedi ir augu dzimumlocekļi. Pārdomas ministres Ingrīdas Circenes dzimšanas dienā PDF Drukāt E-pasts

Ja Tevi aprunā– tātad Tu esi personība. Atceries– nekad neaprunā un neapskauž tukšus, neinteresantus cilvēkus! Aprunā labākos. Apskauž labākos. Valdība ir kritusi (karalis ir miris), lai dzīvo valdība (karalis)!

Piektdien Ingrīdai Circenei bija dzimšanas diena. Meitenēm vecumu nekad nenosauc, pat ja Tev tas ir zināms, proti, Tu viņas vecumu zini kopš savas bērnības. Dāvanai paņemu dažas medicīnas grāmatas (piemēram, profesores Ināras Loginas „Sāpes”), jo zinu, ka Ingrīdai noteikti nav bijis laika tās nopirkt, bet derētu gan izlasīt, kaut vai lidojot uz Briseli. Sievietes pie ginekologa taču būtu pelnījušas atsāpināšanu. Piektdiena ir izcila diena svinībām, es no darba paspēju izrauties pussešos, un esmu viens no pēdējiem viesiem. Kabinets pilns ar ziediem, vaicāju, kāpēc visiem šiem ziediem bija jāmirst (nu nogrieza taču tos). Patiesībā jau ziedus pļauj ap jāņiem, apgriež, ārda, krauj gubās, un kā sienu ved uz gubeni. No šī siena nāk piens un gaļa, bet tālāk– kā nu olbaltumu ķēdē pienākas.

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

5 lapa no 12
Joomla templates, advanced hosting.