Pētera Apiņa mājaslapa
Politika


Andris Bērziņš, Latvia. Paldies par padarītu darbu! PDF Drukāt E-pasts

2015. gada 10. jūlijā

„Andris Bērziņš, Latvia” ir uzraksts uz galda kartiņas Apvienoto Nāciju organizācijā. Patiesībā līdzīgu kartiņu uz galda saņem Latvijas pārstāvis jebkurā internacionālā sanāksmē, taču Latvijas galvenā galda kartiņa četrus gadus bija šī.

Lasīt tālāk...
 
Uzticamība, pielaide, pielaidīgums un caurspīdīgums Ministru kabinetā, Valsts kancelejas vadītāju noņemot PDF Drukāt E-pasts

Diez vai Dombrovska „Vienotība” ir tā pati Straujumas „Vienotība”. Elita Dreimane, kas bija ļoti laba biroja vadītāja Dombrovska valdībā finansiāli un stratēģiski sarežģītajā 2011. gadā, kļuvusi gauži neuzticama Straujumas valdībai 2015. gadā. Un pierādījumu šai neuzticamībai atradis Satversmes aizsardzības birojs, kurš augstāko pielaidi Dreimanei sniedzis jau kopš 2003. gada, kad viņa kļuva par Valsts kancelejas direktora vietnieci.

Lasīt tālāk...
 
Publicitāti veicinošs raksts Lielajam Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības un partijas "Saskaņa" protestam 20. aprīlī pie Nacionālās bibliotēkas ❇ PDF Drukāt E-pasts

Lielais notikums tuvojas pārlieku klusi. Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) līderis Valdis Keris 20. aprīlī ņems rokā sarkano karogu, cels barikādes pie Nacionālās bibliotēkas un grandiozais medicīnas darbinieku protests varēs sākties. Tikai nelabvēļi izplata tenkas, ka protestētāji esot "piesaistīti" no citām nozarēm, bet viņiem apsolīta "saskanīga trīs dienu atpūta".

Lasīt tālāk...
 
Trīs latviešu tautas teikas par Ušakovu PDF Drukāt E-pasts


(pierakstītas tālajā 2012. gadā)

Vidzemē, Rīga – Daugavpils lielceļa tuvumā atrodas milzīgi liels akmens, kas pāršķelts divās daļās. Par šo akmeni stāsta šādu teiku.

Lasīt tālāk...
 
Priekšvēlēšanu rakstiņš par zili balto dibenu uz uzraksta „Rīga” PDF Drukāt E-pasts


(ar pseidonīmu I R– Ž)

Profesors Andrejs Ērglis reiz Valentīndienas sirsniņu esot nosaucis par sarkano plīša dibenu. Tiesa, profesoram regulāri pieraksta teicienus, ko viņš nemaz nav teicis. Tomēr šis salīdzinājums man nāk prātā ikriez, kad iebraucu Rīgā, kur Ušakovs, iespējams labu gribēdams, uzrakstam Rīga garumzīmes vietā uzlicis zilibaltu betona dibenu.

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

2 lapa no 12
Joomla templates, advanced hosting.