Pētera Apiņa mājaslapa
Raksti
Latvietis Saskaņas mītiņā pie Rīgas domes PDF Drukāt E-pasts

 

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē un draugos. Sieva kategoriski atteicās dot man līdz fotokameru– tie (ļaunie) sasitīšot. Viņa samierinās, man uzstīvējot papildus biezu vesti, kas senlaikos izmantota regbija treniņos. Un beigu beigās mani kategoriski atsakās laist uz mītiņu ar mašīnu, jo varot taču sākties grautiņi. Nelīdz mani iebildumi, ka Rīgā šodien nav un nevar būt drošākas vietas par Vecrīgu, jo vismazāk Nilam Ušakovam ir vajadzīgas nekārtības, un viņš noteikti ir nodrošinājies ar visdažādākā veida kārtības uzturētājiem. 

Lasīt tālāk...
 
Āgenskalns– no pasaules bobsleja pirmsākumiem līdz LIDL lielveikalam tenisa kortu vietā PDF Drukāt E-pasts

 

Tur, kur tagad Āgenskalna priežu masīvs, savulaik atradās Rīgas augstākais kalns. Nu varbūt tikpat augsts vai nedaudz zemāks kā Dzegužkalns, bet noteikti augstāks par pašreiz tur esošajām piecstāvu mājām. Par to– vai tieši Āgenskalnā meklējami pasaules bobsleja pirmsākumi, vēsture sniedz pretrunīgus skaidrojumus. Zināms, ka rodeļu trase Āgenskalnā bija 19. gadsimta beigās, bet kā īsta 100 metru gara koka sienām apjosta, un ļoti ātrām virāžām tā tika uzbūvēta 1910. gadā.

Lasīt tālāk...
 
Iesniegums Latvijas Ārstu biedrības valdei– izvirzīt Gada cilvēka balvai medicīnā labo darbu čempioni Andu Čakšu PDF Drukāt E-pasts

Gada cilvēka balvai medicīnā es izvirzu labo darbu čempioni Andu Čakšu. Mani lasītāji man piekritīs– nevienu piemērotāku kandidatūru šim goda nosaukumam atrast nav iespējams, kaut vai tāpēc, ka https://trends.google.com viņu uzrāda par populārāko ārsti meklētājā pērnajā gadā, visai ievērojami apsteidzot otrajā vietā gada otrajā pusē strauji ienākušo Andri Skridi.

Lasīt tālāk...
 
Ziemassvētki bez valdības un laboratoriskiem izmeklējumiem, taču ar sniegu un čekas maisiem PDF Drukāt E-pasts

 

Tik bagāti Ziemassvētki kā nekad. Čekas maisi, jaunā valdība (kuru varbūt apstiprinās, bet varbūt arī ne), kā arī jaunais Veselības aprūpes finansēšanas likums, kas ir tikpat pārsteigumiem bagāts kā Čekas maisi. Un kā nu ne, ja pat Veselības ministrija pat nenojauš, cik cilvēku paliks ar minimālu veselības aprūpi, ministres Čakšas vārdiem runājot: pamata grozu. Skaitļi svārstās no 30000 līdz 200000 tūkstošiem, un tie ļauži, kas saņems tikai plāno grozu– ģimenes ārstu un neatliekamo palīdzību pat nenojauš– kurā e-veselības pusē viņi būs nostādīti. Tie ir individuālie uzņēmēji un pašnodarbinātie, mikrouzņēmēji un viņu darbinieki, mākslinieki, žurnālisti un citi, kas saņem galvenokārt honorārus par savu radošo darbu, lauku ļaudis, kas iztiku pelna, pārdodot pašu saražoto zemkopības produkciju.

Lasīt tālāk...
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

1 lapa no 47
Joomla templates, advanced hosting.