RSU Absolventu asociācijas izpilddirektors Artūrs Kaļva Rīgas Stradiņa universitātē medicīnu studējis 21. gadsimta otrajā gadu desmitā.
Jauna ārstu paaudze nāk ar jauna veida zināšanām, kas lielā mērā balstītas uz iespējām izmantot modernas tehnoloģijas, mulāžas, ārstniecisko procedūru simulācijas iekārtas.
Saruna ar jaunu ārstu par profesoriem, docētājiem un klīnicistiem, kas šobrīd apmāca topošos ārstus.
Saruna par anatomikumu un klīnikām.
Saruna par paša pieredzi, apmācot studentiem patoloģisko fizioloģiju.
Par RSU absolventu asociāciju, kas cenšas piesaistīt savai augstskolai absolventus, jo tā ir abpusēja interese
Artūrs Kaļva par Absolventu asociāciju: „Studiju gadi ir laiks, kurā katrs pilnveidojas kā personība un, protams, kā savas nozares speciālists. Šajā laikā katrs no mums paņem daļu no savas Alma mater, profesoriem un kolēģiem. Absolvējot un pieņemot jaunus dzīves izaicinājumus Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija ir jūsu iespēja nezaudēt saikni ar vidi un cilvēkiem, kuri palīdzējuši jums augt un attīstīties. Absolventu asociācija ir ne tikai saite starp jūsu ikdienu un atmiņām par studiju gadiem, bet arī platforma, kurā variet sniegt palīdzīgu roku kādam studentam vai universitātei, tādējādi palīdzot radīt vidi augstas kvalitātes speciālistiem veselības aprūpes un sociālo zinātņu jomā”.
Saruna par mūsu Alma Mater – Rīgas Medicīnas institūtu / Rīgas Stradiņa universitāti, kas šogad atzīmē 70. gadskārtu