Ginekoloģe, dzemdību speciāliste Ingrīda Circene. Strādā savā specialitātē. Šobrīd MFD Veselības grupas galvenā ārste ginekoloģijā
Trīskārtēja veselības ministre.
Rīgas Medicīnas institūtā mācījusies pagājušā gadsmita septiņdesmitajos gados, teicamniece.
Piedāvāja palikt Rīgā, Dzemdniecības un ginekoloģijas katedrā, Ingrīda Circene nolēma doties uz laukiem. Viņu nosūtīja uz Ilūksti, bet tur ginekologa vietas nebija, nonāca Aizputē.

 1. gadā Ingrīda Circene kļuva par Aizputes galveno ārsti, bet pēc 5 gadiem par Liepājas rajona galveno ārsti — viņas pārraudzībā bija poliklīnika, slimnīcas ginekoloģiskā un ķirurģiskā nodaļa, dzemdību nams un bērnu slimnīca.
  Ar savām angļu valodas zināšanām un komunikācijas prasmēm Aizputei piesaistīja 12 brāļu pilsētas Rietumeiropā, kas deviņdesmitajos gados visas steidza palīdzēt Aizputes slimnīcai
  Nebija īsti labu attiecību ar pašvaldību – nonāca lielajā politikā. Regulāri tika ievēlēta Saeimā un iecelta par Veselības ministri.
  Agrāk ginekologs sievietei bieži asociējās ar profilaktiskajām masveida apskatēm, un bieži vien sieviete vērsās pie ginekologa tikai ar jau esošām problēmām.
  Tagad lielākajai daļai ir savs ginekologs, kas kļuvis par tuvu uzticības personu mūža garumā, un dažreiz sieviete atved pie ginekologa arī savas meitas vai pat mazmeitas.
  Tās ir nopietnas un ļoti svarīgas pārmaiņas, jo bieži vien ginekologs pilda ne tikai savus tiešos pienākumus, bet arī personīgā psihologa funkcijas un sieviete var apspriest ar savu ginekologu visas sasāpējušās problēmas. Sevi mīloša un cienoša sieviete reizi gadā noteikti apmeklē ginekologu, jo regulāras pārbaudes nodrošina bīstamu ginekoloģisko slimību savlaicīgu profilaksi un ielaistu gadījumu samazināšanos.
  Saruna par mūsu Alma Mater – Rīgas Medicīnas institūtu / Rīgas Stradiņa universitāti, kas šogad atzīmē 70. gadskārtu