Medicīnas sabiedrības ARS valdes priekšsēdētājs Māris Andersons Rīgas Medicīnas institūtu beidzis 1973. gadā, strādājis par terapeitu, kardiologu, pētījis plaušu slimības RMI Zinātnisko pētnieciskajā laboratorijā
Saruna notiek ARSā, kas atrodas Skolas ielā 5. Ēka celta 1937. gadā pēc arhitekta A. Klinklāva projekta un Latvijas brīvvalsts laikā tajjā atradās Rīgas pašvaldību darbinieku slimo kase un ambulance (pirms tam šajā vietā atradās ārstu von Bergmaņu dzimtas nams).
Padomju laikā šajā ēkā atradās LPSR Veselības aizsardzības ministrijas 4. pārvaldes poliklīnika, tautā saukta par „specpoliklīniku”, kas apkalpoja aptuveni 3000 Tēvijas kara invalīdu, partijas veterānu, kā arī ministrus, kompartijjas darbiniekus, deputātus un tautas māksliniekus
Māris Andersons astoņdesmitajos gados strādājis šajā specpoliklīnikā par ātrās palīdzības kardiologu. Jo 4. pārvaldei bija pašai sava ātrā palīdzība. Un vēl pa naktīm dežūrēja par kardiologu LPSR Veselības aizsardzības ministrijas 4. pārvaldes slimnīcā Linezera ielā.

 1. gadā Māris Andersons kopā ar domubiedriem dibināja medicīnas kooperatīvu ARS, un jau tolaik domāja par ilgtermiņa projektu. Deviņdesmito gadu sākums bija laiks, kad kooperatīvi kļuva par lamuvārdu, jo lielākoties bija radīti valsts naudas ekspropriācijai un īstermiņa peļņai. Bet Māris Andersons piesaistīja profesorus – terapeitu Ilmāru Lazovski, ķirurgu Vladimiru Utkinu, neirologu Juri Bērziņu un citus medicīnas spīdekļus par konsultantiem ARSā. Un ARS kļuva par nozīmīgu ambulatoru ārstniecības iestādi.
  Kopš deviņdesmitajiem gadiem Māra Andersona dzīve īsumā ir raksturojama tikai kā sinonīms Medicīnas sabiedrībai ARS, kurā strādājot, viņš pavada darba dienas un brīvdienas.
  1992.gadā specpoliklīnika tika likvidēta, ARS apņēmās segt visus šīs iestādes parādus un neveiksmīgās iestrādes. Pēc ilgām diskusijām Veselības ministrija atļāva ARSam izīrēt specpoliklīnikas telpas, ARSam par to uzņemoties par saviem līdzekļiem veikt Latvijas bērnu kardioloģijas programmu.
  Šobrīd ARSā strādā vairāk nekā 200 visdažādāko specialitāšu ārsti, no kuriem liela daļa ir medicīnas profesori un medicīnas zinātņu doktori. Lielākā daļa ARSa konsultantu ir labākie ārsti no vadošajām universitātes klīnikām – tas ļauj izmantot jaunākās medicīnas iespējas katra pacienta veselības atgūšanā. ARSa ārstu kolektīvs ir labākie nozaru speciālisti valstī, kuriem droši uzticēt rūpes par savu veselību.
  Intervija ar Māri Andersonu pavisam nedaudz atgādina savas kompānijas reklāmu, jo ARS arī ir viņa lepnums un gods – ARSā ir diagnostika, speciālistu konsultācijas (tai skaitā bērnu nodaļa un sieviešu konsultācija), profilakse, operācijas notiek dienas stacionārā, ir plaša rehabilitācija, zobārstniecība, kā arī Latvijā vienīgais privātais diennakts neatliekamās palīdzības dienests un traumpunkts.
  ARS Diagnostikas klīnika atrodas rekonstruētā Sarkanā Krusta slimnīcas ēkā Jāņa Asara ielā 3. Tā ir iekārtota atbilstoši starptautiskām vadlīnijām un labākajai pasaules pieredzei medicīnā. Ļoti nopietna iekārta šajā Diagnostikas klīnikā ir Pozitronu emisijas tomogrāfs
  Saruna par mūsu Alma Mater – Rīgas Medicīnas institūtu / Rīgas Stradiņa universitāti, kas šogad atzīmē 70. gadskārtu