Ķirurgs, Siguldas slimnīcas vadītājs Valdis Siļķe – vienīgais valdes loceklis, tādēļ nav valdes priekšsēdētājs

Jautā viņam ko jautādams, atbildes atgriežas pie Siguldas slimnīcas.
Siguldas slimnīcai savulaik atņēma valsts finansējumu dzemdību nodaļai, bet slimnīca nodaļu saglabāja. Tagad dzemdības Siguldā ir viena no populārām jauno māmiņu izvēlēm. Siguldā izvēlas dzemdēt arī speciālā vannā

Siguldā joprojām operē. Uzsvars – mazinvazīvas operācijas, kā arī bariatriskā ķirurģija. Ļoti daudz ārvalstu pacientu. Siguldas slimnīcā ārstēties ierodas pacienti no Norvēģijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Īrijas, Krievijas, Ukrainas, Kazahstānas un Uzbekistānas.

Ambulatorā un stacionārā rehabilitācija kļūst arvien pieprasītāka. Šobrīd jau parakstīts līgums par neiroloģisku slimnieku pārņemšanu rehabilitācijai no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas.

Vēža ārstēšana ar radioķirurģijas metodi, ko tautā sauc par kibernazi, notiek Siguldas slimnīcā

Saruna ar Valdi Siļķi par studijām Rīgas Medicīnas institūtā.

Stāsts par to kā studiju gados bija braukt par ātrās palīdzības šoferi laukos – izsaukumos bija ne tikai jāsniedz pirmā palīdzība, bet bija jāņem līdzi arī aptiekas soma, no kuras tirgot zāles.

Saruna par ķirurgiem dažādos laikos – par skolotājiem un skolniekiem. Par to, kā savulaik Rīgas rajona padome atrada naudu lai Siguldā iegādātos vienu no Latvijas pirmajām endoskopiskās ķirurģijas iekārtām. Pats Valdis Siļķe jau dažus gadus kā pats vairs neoperē

Par tēvu, kas arī bija ķirurgs un arī slimnīcas vadītājs

Saruna par izciliem kolēģiem. Slimnīca lielu uzmanību pievērš lai radītu maksimālu komforta un individuālu attieksmi pret pacientu.

Saruna par mūsu Alma Mater – Rīgas Medicīnas institūtu / Rīgas Stradiņa universitāti, kas šogad atzīmē 70. gadskārtu