Ārsts, Rīgas Stradiņa universitātes Goda doktors Māris Rēvalds ir viens no veiksmīgākajiem veselības jomas uzņēmējiem.
Izveidojis vienu no lielākajām privātajām medicīnas iestādēm Latvijā „Veselības centrs 4”, un šai iestādei ir daudzas filiāles un struktūrvienības, kā, piemēram, Baltijas Vēnu klīnika, 4 Dimensija, Anti-Aging Institute, Capital Clinic Riga, Dermatoloģijas klīnika, DYNASTY skaistumkopšanas un medicīnas preču veikali, Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola.
Studiju gados strādājis par sanitāru un feldšeri Rīgas 4. slimnīcas uzņemšanas nodaļā, tur iepazinis visu plašo neatliekamās palīdzības pacientu spektru.
Institūta gados izcēlies ar radošumu, kas nereti rezultējies kā pārrunas pie Rīgas Medicīnas institūta vadības, jo padomju laikā pārmēra radoša pieeja nebija cildināma īpašība.
Septiņus gadus strādājis par Zaubes ārstu (sācis lauku ārsta gaitas Skujenē), šajā laikā ievēlēts arī Cēsu rajona domē
Zaubē atjaunojis aleju un baznīcu, vadījis Tautas fronti
Atmiņās Zaude vairāk palikusi ar medicīnas UAZiku, ko vadīja šoferis, jo neviens cits iekurbulēt šo daiktu nespēja. Toties šoferim izdevās vairākkārt ar Māri Rēvaldu līdzās šo mašīnu ne tikai nolikt uz sāniem, bet arī paripināt.
Kā labākais jaunais lauku ārsts Māris Rēvalds saņēma Rūdolfa Skaidrā balvu (balvu radīja Ansis Muižnieks)– 500 dolārus. tas bija pietiekami lai privatizētu aptieku, un Māris kļuva par biznesmeni, no šīs aptiekas un Rīgas 4. poliklīnikas izveidojot VC4
Es pats esmu deviņdesmito gadu sākumā Māri Rēvaldu aizvedis pie toreizējā Rīgas mēra Andra Teikmaņa, kurš meklēja Rīgas pilsētas Veselības pārvaldes priekšnieku, un teicu – šis vīrs var pacelt jebkuru nastu, bet kā ārsts mīl pacientus un savu profesiju
Teikmanis (pats tolaik jauns) paziņoja, ka Māris Rēvalds šim amatam esot pārāk jauns, un par veselības priekšnieku ielika Andri Glāzīti. Tas bija izšķiroši, lai Māris Rēvalds aizietu no valsts darba un izveidotu izcilu privātu medicīnas iestādi.
Mārim Rēvaldam ir viena no lielākajām padomju laika medicīnas aparatūras un instrumentu kolekcijām Latvijā.
Cik vien viņam nācies ceļot pa dažādām pasaules valstīm, viņš allaž pārvedis interesantus, ar medicīnu saistītus priekšmetus. Plaukti un darba galds VC4 valdes priekšsēdētāja Māra Rēvalda kabinetā izskatās pēc medicīnas izstādes.
Savulaik izveidojis restorānu „Hospitālis”, kurā bija izvietojis daļu savas kolekcijas. Cer, ka pēc pandēmijas pienāks laiks, kad atkal varēs atvērt labu restorānu, kur mediķiem sastapties un nosvinēt jubilejas.
Saruna ar Māri Rēvaldu par studiju gadiem Rīgas Medicīnas institūtā, par profesūru un docētājiem, par dižiem ārstiem, no kuriem bija iespēja mācīties.
Par kursa biedriem un draugiem, kas tagad kļuvuši par godājamiem un tautā mīlētiem ārstiem