Šmaragdu Magdu es sastapu facebookā un tviterī. Viņas ieraksti un kolāžas mani ieinteresēja. Pēdējā laikā Šmaragdu Magda atklāti iesmēja par jauniešiem, kas gatavo psihotropus kokteiļus no medikamentiem un tējām, pie kam pasūta šim kokteilim ingredientus internetā. Šmaragdu Magda piekrita anonīmai intervijai, neatklājot ne man, ne kamerai savu seju, bet es apsolījos nevienam neatklāt – kur viņa mīt. Jāteic, ka „templī” bija manāmas ne tikai Āzijas kultūras detaļas, bet arī velotrenažieris. Tēju pasniedza no lielām baltām, gleznotu zirnekļtīklu rotātām tasēm, kādas redzētas Džoannas Ketlīnas Roulingas septiņu romānu (par Hariju Poteru) ekranizējumos.

Viņa neatklāja seju, bet ārpus intervijas atklāja acis – ļoti glītas. Balss, šķiet, ir medikamentozi mainīta, jo tik sievišķīgai būtnei nevar būt tik zema balss. Trešā acs viņai (zīmēta) atradās tur, kur piesaista vīriešu uzmanību. Tā kā intervijas laikā Šmaragdu Magdas īstās acis sedza brilles, es skatījos trešajā acī. Bijušais TV šovmenis Viesturs Dūle pirms astoņiem gadiem nomainīja savu vārdu uz Zuarguss Klororus – Zarmass.

Es nezinu kāds ir Šmaragdu Magdas īstais vārds un to, vai varbūt viņa tiešām ir Šmaragdu Magda. Variet ticēt un variet neticēt, ka Tallinas kvartālā taps Šmaragdu Magdas templis, bet diemžēl mūsu rīcībā ir fakti, ka Covid–19 pandēmijas laikā bērni un jaunieši vairāk pakļauti atkarībām, tai skaitā ķīmiskām, īpaši jau alkoholu. Šmaragdu Magda saka, ka Latvija ir alkoholiķu laimes zeme– latviešiem patīk Jāņi, dzeršana un veļi. Tas, ko viņa stāstīja par tautisko latviešu medicīnisko un alkoholisko tautisko kristālrežģi, vairāk atgādina žurnālu „ko ārsti jums nestāsta”. Viņas auditorija esot sievietes dzīves lapkritī, proti, pēc trīsdesmit. Varam ticēt vai neticēt Šmaragdu Magdas viedoklim, ka smēķēšana ir čipošana, bet smēķēšana (īpaši ar elektroniskajām cigaretēm) ir vārti uz lielajām atkarībām.